Beton Direk

Beton Direk

Estetik ve Güvenliğin Mükemmel Uyumu

beton direk

Beton Direk

Uzun ömürlü her türlü arazi ve zemin yapısına uygun Beton Direk 
ürünlerimiz ile güvenliğinizi maksimuma çıkarın.

Ürünlerimiz her türlü hava ve arazi şartlarına uygun olarak üretilmiştir. Paslanmaya ve dışardan gelebilecek her türlü saldıraya karşı dayanıklıdır.

Sizde uygun fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Beton Direk ve Beton Payanda Üretim Süreci

Fence Panel Çit ve Tel Örgü Sistemleri Beton Direk ve Payandaları vibrasyon sistemi ile yağlı çelik kalıplarda sıkıştırılarak dökümü yapılmakta ve 400 doz beton kullanılarak üretilmektedir.

Uzun ömrlü olması amacıyla en az 8 saat buhar kürüne (fırında kurutma) tabi tutulmaktadır. Dayanıklı olabilmesi için 6 mm nervülü inşaat demiri ve her 25cm’de 4 mm etriye demiri kullanılmaktadır.

 

Montaj süreci

Beton direklerin ve payandaların uygulaması müşteri talepleri ve işin kapsamı doğrultusunda, deneyimli makine ve ekipman ile uzman ekiplerce toprak zemine burgu veya el yöntemi ile çukurlar açılır. Direkler ve payandalar, fen ve sanat kurallarına uygun olarak çukurlara yerleştirildikten sonra beton dökülerek sabitlenir. Sabitleme betonunun kuruma sürecinden sonra gergi teli, var ise dikenli teli sonrasında ise galvanizli kafes tel örgü veya PVC kaplı kafes tel örgü bağlama teli ile gergi tellerine ve direklere bağlanır. Bunun dışında müşterilerimizin talebi nezdinde özellikle eğri beton direklerimizde dikenli tel ya da jiletli tel de monte edilebilir. İstenildiği takdirde, özel kalıplarımız yardımıyla hatıl beton uygulamasıyla ürünümüz çok daha uzun ömürlü olmaktadır.

Beton direk ve payandaların geniş uygulama alanı olması sebebiyle genellikle yukarıda açıklanan uygulama tercih edilse de beton direğe direkt olarak sadece dikenli tel ve/veya jiletli tel uygulaması yapılması da mümkündür.

Ayrıca özel başlıklar ile eğik beton direkler çatal başlı direğe çevrilip helezon jiletli tel ve/veya spiral dikenli tel uygulaması da yapılabilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları kapı üretimimiz ile tam anlamıyla karşılanmakta ve kalite ayrıcalığını müşterilerimize yaşatmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

Otoyolları ve Havaalanları
Özel Güvenlik Bölgeleri
Spor Kompleksleri
Bahçe Çevreleri
Fabrikalar

KULLANIM ALANLARI

Ülke Sınırları
Çeşitli Endüstriyel Alanlar
Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar
Çiftlikler ve Tarlalar
Ambar ve Depolar
Hemen Ara