FENCE COMPANY TEL ÖRGÜ ve ÇİT SANAYİ

BLOG

fence panel çit

Tel Örgü

En genel tanım ile tel örgü, herhangi açık bir alanı çevrelemek için kullanılan, metalik tellerin birleşiminden oluşan bir malzemedir.

panel çit

Panel Çit

Panel çit; bahçe, arazi, işyeri gibi çeşitli alanları korumak ve bu alanların güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak için kullanılan metal çit türüdür.

tel fence-dikenli tel

Dikenli Tel

Dikenli tel, uçlarında genellikle dörder tane dikenin olduğu, tellerin yüksek sıcaklıklarda bekletilerek ve birbirine kenetlenerek üretilmesidir.

jiletli tel

Jiletli Tel

Jiletli tel, dikenli tellerin yeterli gelmediği alanlarda kullanılan bir tel örgü çeşididir. Görünümünden dolayı kesici bir ürün olarak nitelendirilen jiletli tel aksine kesici değildir.

KAFES TEL ÖRGÜ

Kafes Tel Örgü

Günümüzde güvenlik önlemleri hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Kafes tel örgüler ise yaygın olarak olarak kullanılmaktadır.

Beton Direk

Beton Direk

Tel çitlerin çekilme aşamasında kullanılan beton direkler, etrafı çevrilen alanda kullanılmaktadır ve tel çitler beton direğe sabitlenerek uygulanmaktadır.

Panel Kapı

Panel Kapı

Panel çit uygulamalarıyla birlikte uygulanan panel çit kapılar, alana giriş ve çıkışı sağlamak için uygulanır ya da güvenli alanlar için yapılan uygulamalardır.

çelik çit

Çelik Çit

Güvenliğin bu denli önemli olduğu günümüz dünyasında kendimizin, sevdiklerimizin ve kişisel alanlarımızın güvenliğini sağlamak oldukça önemlidir. Tam bu noktada sınırlarımızı korumak adına tel örgü ve çitler bu ihtiyacımızı gideren ve sınırlarımızı koruyan önemli güvenlik önlemlerindendir.

Mobil Çit

Mobil Çit

Panel çit ürünü olan mobil çitler, istenildiği zaman taşınabilen seyyar çitlere denir. İstenildiği zaman taşınabilmesinden ötürü geçici çit, taşınabilir çit veya seyyar çit gibi isimlerle de bilinir.

çim çit

Çim Çit

Güvenliği artırmanın yanı sıra estetik bir görünüm oluşturan çim çit ürünleri alanlarınızı korurken size ve güzel bir görüntü avantajı sağlar. Estetik bir görünüm sağlamasının diğer bir avantajı ise görüntü kirliliğini en aza indirmesidir.

Maksimum Güvenlik
Üstün Kalite

Güvende Olmanız ve Güvende Kalmanız İçin Arge Çalışmalarımız ve Uzman Kadromuz ile Her Zaman Yanınızdayız

Fence Company

Deneyimli ve Uzman Kadromuz İle Yüksek Kaliteli ve Güvenceli Ürünlerimiz Sizinle.

Arazi Ölçümü ve Tahkikatı
Kalite Kontrol Testleri
Proje Çizimi
Montaj
Dayanıklı Ürünler
Satış Sonrası Hizmet

Uzun Ömürlü

Fence Company Ürünleri Uzun Ömürlü ve Sağlam.

Maksimum Güvenlik

Fence Ürünleri ile Maksimum Güvenlik

Hızlı Kurulum

Zamanında Teslimat. Kurulum ve Montaj

Geniş Ürün Çeşiti

Farklı İhtiyaca Yönelik Renk ve Moedeller

Hemen Ara