Dikenli Tel Fiyatları

Fence Company Dikenli Tel ürünleri ile güvenlinizi maksimuma çıkatın. Yüksek kaliteli dikenli tel fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın.

Günümüzde yaygın güvenlik önlemlerinden bir tanesi olarak kullanılan dikenli tel, üzerine sıklıkla diken yerleştirilmiş olan iki çift telin birbirine sarılmasıyla meydana gelmektedir. 

Kullanılmasındaki en büyük amaçlardan bir tanesi herhangi bir teşebbüsü engellemek olan dikenli tel, uçlarında genellikle dörder tane dikenin olduğu, tellerin yüksek sıcaklıklarda bekletilerek ve birbirine kenetlenerek üretilmesidir. Dikenlere verilen ters büküm sayesinde koruma gücü çok daha fazla artırılmaktadır. 

Tamamen telden ibaret olan ve paslanmaz çelikten üretilen dikenli tellerin dış yüzeyleri PVC ile kaplanır. Dış yüzeyindeki bu PVC sayesinde herhangi bir oksitlenmenin meydana gelmediği dikenli teller, uzun vadeli kullanımlar için oldukça uygun ve idealdir. 

Genellikle gri ya da yeşil renkte üretilen dikenli teller, aşılması ya da kesilmesi mümkün olmayan sınır koruma araçlarıdır. 

Dikenli Tel Nerelerde Kullanılır?

Yüksek koruma gerektiren alanlarda sıklıkla birinci tercih olarak kullanılan dikenli teller herhangi bir insanın ya da bir hayvanın bir bölgeden diğer bir bölgeye geçişini engeller. 

Dikenli tellerin yaygın kullanıldığı alanlar ise şöyledir;

Park ve bahçeleri korumak ya da sınırlandırmak 
Yol kenarlarında istenmeyen geçişleri engellemek
Sanayi bölgelerinde güvenlik önlemi almak
Sınır hatlarını korumak
Askeri bölgeleri korumak
Özel mülkleri veya arsaları korumak 
Çiftlikler veya tarlaları korumak
Ev, site ya da villa gibi konutları korumak

Dikenli Tel Fiyatları ?

Ekonomik anlamda ulaşılabilir oluşu ve koruma açısından başarısı sebebiyle oldukça geniş bir kullanım oranına sahiptir.

Güvenlik ve koruma amacıyla kullanılan dikenli teller uzun vadeli kullanımda tam bir fiyat performans ürünü olmasıyla birlikte dikenli tellerin fiyatları ebatları ve oranlarına göre belirlenmektedir. Fiyatları belirleyen unsurlar ise;

  • Kalite
  • Kullanılan Malzeme
  • Dayanıklılık diyebiliriz.

Fence A.Ş Olarak;

Kurulduğumuz ilk günden bu yana taviz vermediğimiz kalite prensibine uygun olarak, uzun ömürlü ve her arazi yapısına uygun olarak dikenli teller üretmekteyiz.

Dikenli tellerimiz tüm hava koşullarına dayanıklı olmakla birlikte dışarıdan gelecek herhangi bir saldırıya ve paslanmaya karşı tamamen dayanıklıdır. 

İsteğe göre direkli veya tekli olarak da üretip çekebildiğimiz dikenli tellerimizin diken aralıkları da isteğinize göre ayarlanabilmektedir. 

Dikenli tel montajlarında dikkatli çalışılmadığı takdirde ciddi yaralanmalara yol açılabileceğinden dolayı mutlaka bir profesyonelden yardım almanızı tavsiye ederiz. 

Daha fazla bilgi ve profesyonel çözümler için bize ulaşabilirsiniz. Siz de Fence Company ile sınırlarınızı koruyun! 

Fence Company

Maximum Security Superior Quality

We Are Always With You With Our R&D Studies and Our Expert Staff To Be Safe and Stay Safe