KALİTELİ & TEKNOLOJİK

Profesyonel üretimle hem güvenli hem uygun fiyatlı

Kurulum ve Montaj

Online mağazamızda bulunan tüm ürünlerin kurulum ve montajı ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Aklınıza takılan herhangi bir soru mevcut ise bizimle irtibata geçerek tüm merakınızı giderebilirsiniz.

FENCE COMPANY A.Ş.

Biz Kimiz?

Estetik ve Güvenliğin Mükemmel Uyumu

Fence Company A.Ş.

Fence ailesi olarak önceliğimiz, müşteri memnuniyetini esas alıp bu doğrultuda kendimizi geliştirme anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Konusunda uzman, sektörde deneyimli ve en iyi makine parkurumuzla siz müşterilerimize tel örgü sektöründe hizmet vermekteyiz. Geçen yıllar içerisinde gerek hızla değişen teknoloji, gerek müşterilerimizden gelen çeşitli ürün taleplerinin artması firmamızın dinamik yapısıyla birleşmiş ve ürün portföyümüzü geliştirme ihtiyacını hissettirmiştir. Şu an firmamız, kafes tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, yüksek güvenlikli çiti, beton direk ve payanda, çelik çit, mobil çit, araç ve personel kapı çeşitlerini üretebilmekte ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ar-Ge ve Kalite Kontrol departmanlarımız daha kaliteli ve çeşitli ürün çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana taviz vermediği kalite prensibine uygun olarak; kaliteli üretim ancak ve ancak kaliteli hizmet ile tamamlanabilmektedir. Bu sebeple tıpkı ürün çeşitliliğimiz gibi yıllar içerisinde hizmetlerimizi de arttırmış ve günümüzde; arazi ölçümü ve tahkikatı, proje çizimi, çözüm üreten saha çizimleri, çeşitli laboratuvarlarda kalite kontrol testleri, deneyimli ekipler ile montaj ve iş tamamlandıktan sonra sahada ürün ve montajın kalite kontrolünü kapsayan hizmet ağımız oluşmuştur.

Kurumsal kimliğimizin ve sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu sorumluluk ile dünya markası olmaya adım adım yaklaşan firmamız için ürünlerimizin devamlılığı ve kalitesi, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servislerimiz önem verdiğimiz konulardandır. Bu sebeple, hem ülkemizin hem de dünya pazarının gelecekteki taleplerini firmamızı daha da geliştirerek karşılamayı ve bu yolda istikrarlı yürüyüşümüze devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Fence Company’nin vazgeçilmez kalitesinin ayrıcalığını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız.

BELGELERİMİZ