FENCE COMPANY TEL ÖRGÜ ve ÇİT SANAYİ

Güvende Olmanız ve Güvende Kalmanız İçin Çözümler Sunuyoruz

Biz Kimiz?

Fence ailesi olarak önceliğimizi, müşteri memnuniyeti esas alıp bu doğrultuda kendimizi geliştirme anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Konusunda uzman, sektörde deneyimli ve en iyi makine parkurumuzla siz müşterilerimize tel örgü sektöründe hizmet vermekteyiz. Geçen yıllar içerisinde gerek hızla değişen teknoloji, gerek müşterilerimizden gelen çeşitli ürün taleplerinin artması firmamızın dinamik yapısıyla birleşmiş ve ürün portföyümüzü geliştirme ihtiyacını hissettirmiştir. Şu an firmamız, kafes tel örgü, panel çit, dikenli tel, jiletli tel, yüksek güvenlikli çiti, beton direk ve payanda, çelik çit, mobil çit, araç ve personel kapı çeşitlerini üretebilmekte ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Ar-Ge ve Kalite Kontrol departmanlarımız daha kaliteli ve çeşitli ürün çalışmalarına devam etmektedir.

Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana taviz vermediği kalite prensibine uygun olarak; kaliteli üretim ancak ve ancak kaliteli hizmet ile tamamlanabilmektedir. Bu sebeple tıpkı ürün çeşitliliğimiz gibi yıllar içerisinde hizmetlerimizi de arttırmış ve günümüzde; arazi ölçümü ve tahkikatı, proje çizimi, çözüm üreten saha çizimleri, çeşitli laboratuvarlarda kalite kontrol testleri, deneyimli ekipler ile montaj ve iş tamamlandıktan sonra sahada ürün ve montajın kalite kontrolünü kapsayan hizmet ağımız oluşmuştur.

Kurumsal kimliğimizin ve sektörde öncü olmamızın vermiş olduğu sorumluluk ile Dünya markası olmaya adım adım yaklaşan firmamız için ürünlerimizin devamlılığı ve kalitesi, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servislerimiz önem verdiğimiz konulardandır. Bu sebeple, hem ülkemizin hem de dünya pazarının gelecekteki taleplerini firmamızı daha da geliştirerek karşılamayı ve bu yolda istikrarlı yürüyüşümüze devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Fence’nin vazgeçilmez kalitesinin ayrıcalığını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyarız.

Saygılarımızla,

Maksimum Güvenlik Üstün Kalite

Güvende Olmanız ve Güvende Kalmanız İçin Arge Çalışmalarımız ve Uzman Kadromuz ile Her Zaman Yanınızdayız

Uygun Fiyat

Doğru Fiyat & Doğru Kalite

Kalite

Yüksek Kaliteli Ürünler

Satış Sonrası Destek

Her Zaman Yanınızdayız

100% Güven

Maksimum Güvenlik

Hemen Ara