Jiletli Tel Fiyatları

Fence Company jiletli tel modelleri ile güvenliğinizi maksimuma çıkartın. Paslanmaz uzun ve güvenlikli jiletli tel fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Jiletli Tel – Fence Company A.Ş.

Günümüzde yüksek güvenlik önlemlerinden bir tanesi olarak tercih edilen ve kullanılan jiletli tel, dikenli tellerin yeterli gelmediği alanlarda kullanılan bir tel örgü çeşididir. Görünümünden dolayı kesici bir ürün olarak nitelendirilen jiletli tel aksine kesici değildir. 

Genellikle tehlikeli ve girilmesi yasaklanan bölgelere tercih edilir ve yüksek güvenlik sağlamasından ötürü yaygın olarak tercih edilir. Jiletli tel, görünümden dolayı caydırıcı bir özelliğe sahiptir ve kişilerin bölgeye tırmanmasını önlerken aynı zamanda suça kalkışmalarının önüne geçmiş olur.

Jiletli tel, güvenlik bakımından oldukça başarılı bir üründür. Dayanıklı yapısı ile uzun süreli bir kullanım sağlar. Konut, siteler, apartman ve villa bahçesi gibi alanlarda kullanılan jiletli teller, havaalanları, askeri alanlar, fabrikalar ve okul bahçelerinde de bir güvenlik aracı olarak kullanılır.

Genellikle yeşil ve gri renk tercih edilir. Tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik yapılan jiletli tel uygulamalarında güvenlik ön planda olan unsurdur.

Jiletli Tel Kullanım Alanları

Günümüzde yaygın olarak kullanılan jiletli tel, çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Bu kullanım alanları şunlardır:

Otoyolları ve Havaalanları
Özel Güvenlik Bölgeleri
Spor Kompleksleri
Bahçe Çevreleri
Fabrikalar
Ülke Sınırları
Çeşitli Endüstriyel Alanlar
Çiftlikler ve Tarlalar
Ambar ve Depolar

Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli teller düz hatlı olarak kullanılmaktadır ve üzerine jilet geçirilerek üretilir.
Önemli bir noktada şudur ki jiletlerin altında bulunan demir sütunların aralıklı olması gerekir. Buradaki amaç telleri geçmek isteyen kişilerin vazgeçmesini sağlamaktır.
Fırın boyası aracılığıyla renklendirilen jiletli tellerde zaman aşımından kaynaklı bir solma ya da paslanma meydana gelmez.
Kaliteli malzemelerden üretilmesinden dolayı olumsuz hava koşullarından etkilenmeyerek paslanma ve solma oluşmaz. Bu nedenle uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
Örgü tel fiyatlarına nazaran daha uygun ve ekonomiktir.
İnce tellerden oluşturulmuş ürün gruplarıdır.
Dayanıklı ve sağlam malzemelerden oluşur.
Görünümünden ve içerdiği tellerden ötürü izinsiz girişi önler.
Kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir.
Kurulum ve montajı oldukça basit ve pratiktir.
jiletli tel
jiletli tel

Jiletli Tel Uygulama Aşamaları 

Jiletli tel uygulaması kolay ve pratik bir işlemdir ve bu uygulama için öncelikle bir çit sistemi gereklidir. İlk olarak çitlerinizin veya korkuluklarınızın kalitesine ve ebatına göre uygulama için bir ön bilgi alınır, ölçü ve kesim yapılarak işleme başlanır. Jiletli teller birbirine klipsler vasıtasıyla tutturulan jiletli teller kaynak yapılarak sabitlenir. Yani bağ teli üzerine kopmayacak şekilde sıkıcı bağlanır. Jiletli teller, direklere yerleştirilerek uygulama tamamlanmış olur.

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli tel için fiyatlar değişkenlik göstermektedir ve birçok farklı unsur fiyatı etkilemektedir. Jiletli tellerin montajı uygun fiyatlıdır ve üretimi oldukça kolaydır. Jiletli tel fiyatları kullanılan telin özelliklerine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Paslanmaz çelikten üretilen jiletli teller, kırılmaz ya da bükülmez. Ayrıca olumsuz hava koşullarından da etkilenmez ve demir sütunlarla güçlendirilmesinden dolayı kopma veya kırılma gibi durumlar oluşmaz.

Fence A.Ş Olarak;
Kurulduğumuz ilk günden bu yana taviz vermediğimiz kalite prensibine uygun olarak, uzun ömürlü ve her arazi yapısına uygun olarak jiletli teller üretmekteyiz.

Jiletli tellerimiz tüm hava koşullarına dayanıklı olmakla birlikte dışarıdan gelecek herhangi bir saldırıya ve paslanmaya karşı tamamen dayanıklıdır.

Kaliteli ve sağlam malzemelerle üretilen paslanmaz ürünlerimiz her arazi yapısına ve iklime uygundur.

Jiletli tel montajlarında dikkatli çalışılmadığı takdirde ciddi yaralanmalara yol açılabileceğinden dolayı mutlaka bir profesyonelden yardım almanızı tavsiye ederiz.

Sizlerin güvenliğini sağlarken aynı zamanda kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Güvenliğiniz bizim için önemli!

Daha fazla bilgi ve profesyonel çözümler için bize ulaşabilirsiniz. Siz de Fence Company ile sınırlarınızı koruyun

İlgili Postlar